Ferien-, Freizeit- & Sportunterkunft In Koeln

  • 38 m²

Lägenheten Ferien-, Freizeit- & Sportunterkunft In Koeln, som har restaurang, ligger i distriktet Westhoven inom 4 km från Schnütgen Museum som rekommenderas för kulturintresserade gäster. Den här 38 m² stora lägenheten erbjuder moderna faciliteter som Wi Fi, samt en parkering för bilresenärer.

Detta boende erbjuder gästerna hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Du har också tillgång till en dusch.

Gästerna kan använda bastu för att göra sin vistelse ännu trevligare. Möjligheten till grästennis, badminton och pingpong ökar värdet på gästernas upplevelse.

Lägenheten Ferien-, Freizeit- & Sportunterkunft In Koeln erbjuder vattenkokare och te-/kaffebryggare.

Populära attraktioner i området inkluderar Schokoladenmuseum Köln, cirka 10 minuters bilresa bort. Turisterna kan besöka Freitreppe Kölner Rheinboulevard inom 4,1 km från lägenheten. Lägenheten Ferien-, Freizeit- & Sportunterkunft In Koeln ligger ungefär 15 minuters bilresa från Kölnerdomen. Busstationen Zuendorfer Weg är belägen mindre än 600 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Ferien-, Freizeit- & Sportunterkunft In Koeln
Dachgeschosswohnung In Poll
Mobilpris

Dachgeschosswohnung In Poll

4.6
Okej 8 recensioner
1.2 km från boendet
USD 251 USD 226
per natt
Apartment Colonia
Mobilpris

Apartment Colonia

4.5
Okej 6 recensioner
1.2 km från boendet
USD 643 USD 579
per natt
A-Partment Cologne Riverside
Mobilpris

A-Partment Cologne Riverside

4.6
Okej 84 recensioner
1.7 km från boendet
USD 77 USD 69
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Transferservice (mot avgift)

    Aktiviteter

    • Vandring
    • Cykling
    • Tennisbana
    • Badminton
    • Golfbana
    • Pilkastning
    • Bordtennis

    Boendetjänster

    • Säkerhet
    • Sällskapsdjur bekvämligheter
    • Välkomstdryck

    Matställen

    • Restaurang
    • Bar/lounge

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare

    Företagstjänster

    • Mötes-/bankettfaciliteter

    För barn

    • Barnmeny

    Fritid

    • Grill faciliteter
    • Bastu

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Uteplats
    • Te- och kaffefaciliteter

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Kafé
    • Rökdetektorer
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:30
    Utcheckning: senast 12:00
    Licensnummer003-2-0026557-25
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av den traditionella lägenheten Ferien-, Freizeit- & Sportunterkunft In Koeln?
      Populära sevärdheter nära den traditionella lägenheten Ferien-, Freizeit- & Sportunterkunft In Koeln inkluderar bland annat Dreikönigenschrein, Köln Messe, Schokoladenmuseum Köln.
    • Är det tillåtet att bo med husdjur lägenheten Ferien-, Freizeit- & Sportunterkunft In Koeln?
      Visst, lägenheten Ferien-, Freizeit- & Sportunterkunft In Koeln tillåter husdjur.
    • Hur stort är denna traditionella lägenhet?
      Denna traditionella lägenhet har en total yta på 38 m².

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Ferien-, Freizeit- & Sportunterkunft In Koeln

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng